25 Mart 2013 Pazartesi

ENAD Kadınlar gününü kutladı

ENAD Kadınlar gününü kutladı
        ENAD Engelleri Aşalım parkı içindeki Kafede dernek üyeleri ve gönül verenlerden oluşan kadınlara ve engellilerimize pasta ve çay ikram ederek katılanlara karanfil verildi.
        Kısa adı ENAD olan Engelli Aileleri Eğitim,Kültür ve Dayanışma  Derneği 8 Mart Dünya kadınlar gününü Engelleri Aşalım parkı içindeki Kafede dernek üyeleri ve gönül verenlerden oluşan kadınlara  ve engellilerimize pasta ve çay ikram ederek katılanlara karanfil verildi. ENAD Başkanı Emin Kuyucu  katılanlara  günün anlam ve önemini içeren bir konuşma yaptı.
        Aynı kafe içinde Dünya kadınlar günü bir gün dahi olsa hoşca vakit geçirmeleri için kadınlarımıza yönelik eğlence programı tertiplenmiş ve üyelerimiz doyasıya eğlenmişlerdir.
        Yine ENAD yönetim kurulu 8 Mart Kadınlar günü nedeniyle İlçemiz Gaffar Okan mahallesinde ikamet eden 4 çocuktan üçü engelli olan Kevi anneyi ziyaret ederek Dünya kadınlar gününü kutladı.Kevi annenin Cihan Ekin, Civan Ekin ve Mehmet Can Ekin adlarındaki erkek çocukların doğuştan Tıp dilinde MENTAL RATARDASYON teşhisi ile %90 ağır engelli oldukları doktor raporu ile ile tesbit edilmiştir. ENAD yönetim kurulu adına Emin Kuyucu annenin bu üç engelliye özveri ile baktığını,engelliyi bakmak zor olduğunu sağ duyu vatandaşlarımızın bu aileye  maddi ve manevi yardım eli uzatmasını  istiyoruz dedi.Başkan Emin Kuyucu Dünya kadınlar günü nedeniyle kadınların günlerinin kutlu olmasını istedi.
 (09 Mart 2013, Cumartesi)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder